Вторих Алла вікторівна

 

Адвокат Вторих Алла Вікторівна, 1982 року народження, маю досвід роботи понад 15 років в юридичній сфері. У березні 2018 року отримала Свідотцтво про право зайняття адвокатською діяльністю.

 

З 2003 року мала досвід роботи як юридичний консультант у банківській сфері та у сфері фінансових послуг.

 

З 2009  по 2018 рік працювала у Квартирно-експлуатаційному відділі м. Чернігів Міністерства оборони України на посаді "юрисконсульт І категорії". Маю досвід роботи з питань прийому та експлуатації житлового та нежитлового фондів, проведення конкурсних торгів із закупівель, вирішення питань по забезпечнню житлових та інших побутових прав військовослужбовців та членів їх сімей, представництва уповноважених органів виконавчої влади у судових інстанціях усіх рівнів.

 

З 2018 року надаю правову допомогу (юридичні послуги) юридичним особам. Надаю послуги з питань укладання договорів оренди, суборенди, договорів комерційної консенції, відкриття/закриття ФОП, ТОВ, реєстрація/зняття РРО книги ОРО, відкриття ліцензій на різні види діяльності.

 

 

Адвокат

"До кожного клієнта застосовую індивідуальний підхід, надаю професійні послуги та працюю в інтересах своїх клієнтів, що підтверджується багаторічним досвідом!"

 

Навички і знання:
● Досвідчений користувач Microsoft Office, Liga, ресурси Internet, користування електронною поштою
● Вільна орієнтація у законодавчій базі
● Вміння працювати з офісною оргтехнікою
●Володіння мовами: українська - відмінно, німецька, російська - вільно
● Вміння грамотно вести переговори

 

Постійно підвищую рівень своєї кваліфікації, цікавлюсь поточними новинами та інноваціями в юридичній сфері.